Choď na obsah Choď na menu
 


MS 2008 Helsinky

25. 10. 2008

                                        Majstrovstvá sveta vo Fínsku
        Na majstrovstvách bolo perfektne:) s Messim sme si to parádne užili.

 

  V týchto pár riadkoch sa nedá tá úžasná atmosféra opísať:) jednoducho treba to zažiť:-) Vidieť tú veľkú hokejovú halu, keď ešte bola prázdna a prípravi boli v plnom prúde a o deň všetko pripravené na začatie majstrovstiev. Ako sa behom dňa zmení ľadová plocha na agiliťácky parkúr, tak to je paráda:-) A zažiť plnú halu burácajúcich fanúšikov, ako povzbudzujú aj disktnuté tímy a ten aplaus, keď dobehnete čisto do cieľa je proste jedinečný:) 

   Už asi väčšina z Vás, ktorí zavýtate na túto stránku viete ako sme s Messim uspeli. Keby mi niekto pred tým, ako som sa vôbec do kvalifikácie hlásila povedal, že budeme taký šikovný medzi svetovou špičkou, tak sa zasmejem:-) Predsalen slovensko je ešte oproti svetu v agiliťáckych plienkach:-) Ale strávený čas na tréningoch a super práca trénerov sa odzrkadlila aj na našich suprových výkonoch. Nielen na mojich výkonoch ale aj na výkonoch mojich spolubojovníčok z klubu Renči s Agilkou a Zuzo s Larou:-)

   Písať tu o podrobnostiach ako prebiehala cesta a ako ubiehali jednotlivé dni v Helsinkách nebudem. Už si veľa podrobností nepamätám ale nedá sa zabudnúť na super cestu v autokaravane:) na Lotyšské kravičky pasúce sa popri cestách a hlavne na tie, ktoré staršie bábušky v podvečer dojili priamo pri hlavnej ceste:-) Miestami som mala pocit, že sme použili nejaký časostroj a vrátili sa o niekoľko desiatok rokov späť:-) No a samozrejme nesmiem zabudnúť na plavbu trajektom. A na nepokojné more na ceste späť, keď to s obrovským trajektom hádzalo ako s malou krabičkou:-) Ale zažiť tie obrovské vlny na najvrchnejšej palube bolo perfišné:-) bolo to ako na húsenkovej dráhe za skoro tristo euro:-).-)

   Za moj a Messiho úspech na MS by som chcela poďakovať chovateľke Mlade Svobodovej za takého úžasného šeltiaka akým Messi je.

   A OBROVSKÁ VĎAKA patrí hlavne Ivetke a Romanovi Lukáčovím za ich čas strávený na cvičáku. Za ich rady a podporu. Proste bez výborných trénerov to nejde:)

 

 Obrázok

foto: Roman Lukáč

jednotlivci medium 6. miesto